Canlı izle | Ukrayna - Kuzey Makedonya Maçı Ne Zaman - Saat Kaçta - Hangi Kanalda ?

Ukrayna - Kuzey Makedonya Canlı İzle TRT 1 Şifresiz2020 Avrupa Futbol Şampiyonası grup eleme maçları tüm hızıyla devam ederken Ukrayna - Kuzey Makedonya maçı 17 Haziran 2021 tarihinde saat 16:00 da TRT1 ekranlarında şifresiz izlenebilecek. C Grubunda yer alan iki takım da ilk maçlarını yenilgi ile tamamlamıştı. Ukrayna, ilk maçında Hollanda ile karşılaşmış ve nefes kesen bir geri dönüşe rağmen 3-2 mağlup olmuştu. Kuzey Makedonya ise gruptaki ilk maçını Avusturya ile oynarken karşılaşmadan 3-1 mağlup ayrıldı. Her iki takımın da grupta elemeleri geçmek için bu karşılaşmada mutlak galibiyete ihtiyacı var. 


Ukrayna - Kuzey Makedonya maçı ne zaman, Ukrayna - Kuzey Makedonya maçı hangi kanalda, Ukrayna - Kuzey Makedonya maçı saat kaçta, Ukrayna - Kuzey Makedonya trt 1 izle, Ukrayna - Kuzey Makedonya trt 1 canlı izle, Ukrayna - Kuzey Makedonya jestyayın izle, Ukrayna - Kuzey Makedonya taraftarium24 izle, Ukrayna - Kuzey Makedonya kustin tv izle
Euro 2016'nın ikinci turuna katılmaya hak kazanan 16 takımdan yedisinin en az bir grup aşaması maçı kaybettikten sonra bunu başardığı göz önüne alındığında, hem Ukrayna hem de Kuzey Makedonya, EURO 2020 açılış maçlarında mağlubiyetlerin ardından toparlanmaya çalıştıkları için hala umutlu olacaklar. Dahası, bu maçta üç rekabetçi H2H galibiyeti elde etmek için bahis oranlarının favorisi olan Ukrayna (FIFA sıralaması: #24) için.

Yine de, Hollanda'ya 3-2'lik eğlenceli yenilgileri, Andriy Shevchenko'nun adamları için arka arkaya altı Avrupa Şampiyonası yenilgisi, Yugoslavya ile paylaştıkları bir turnuva rekoru (1968-1984) yaptı. Üst üste beş maçta gol atmadan bir rekabet rekoru kırmış olsalar da, attıkları son altı golün tamamı 50. dakikadan sonra geldi, ancak geç galip geldiklerini görmek şaşırtıcı değildi.

Geç goller, Avusturya'ya karşı 3-1 yenildikleri maçtan önce bir puan almaya 15 dakika uzaklıkta olan Kuzey Makedonya'yı da (FIFA sıralaması: 62. sırada) bozguna uğrattı. Bu maçtaki üçüncü gol, Euro tarihindeki 700. gol oldu ve daha fazla aksiyon gelebilir: yabancı topraklardaki son üç maçı, her iki takımın da gol atmasına ve 2.5'in üzerinde gol üretmesine tanık oldu.

Ancak, önceki dört H2H'nin de bir veya iki tarafın gol atamadığı (G1, B1, M2) göz önüne alındığında, bu karşılaşmadaki ilk vuruş çok önemli olabilir. 'Lions' iki yıldan fazla bir süredir ilk golü atarken (G10,B2) hiçbir maç kaybetmemiş olsa da, özellikle bu fikstürlerden sadece biri - Almanya'ya karşı - şu anda kendilerinden daha iyi bir FIFA sıralamasına sahip olan bir tarafa karşıydı.

İzlenmesi gereken oyuncular: Ukrayna adına sadece Shevchenko (48), Hollandalılara karşı gol atan Andriy Yarmolenko'dan (41) daha fazla gol attı - 2011'den bu yana ilk gollü uluslararası maçında mağlup oldu (26, B5)! Bu arada, 37 yaşındaki Goran Pandev, 2008'den bu yana, Kuzey Makedonya'nın Avusturya ile eşitlendiği maçtan bu yana turnuvanın en yaşlı golcüsü oldu.

Sıcak istatistik: Kuzey Makedonya'nın yediği son dört golün üçü yedek oyuncular tarafından atıldı.

Hiç yorum yok