Hollanda - Ukrayna maçı saat kaçta, hangi kanalda canlı izlenecek ?

Hollanda - Ukrayna Maçı Canlı izle Yayını saat kaçta hangi kanalda, Hollanda - Ukrayna Maçı Jestyayın izle, Taraftarium24 izle
Hollanda - Ukrayna maçı için geri sayım devam ediyor. Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) C Grubu maçında bugün Hollanda ile Ukrayna karşılaşacak. Daha önce 9 kez Avrupa Şampiyonası'na katılan ve en iyi derecesini, 1988 yılındaki şampiyonlukla elde eden Hollanda, güçlü futbol ekolüyle turnuvada başarılı olmak istiyor. Peki, Hollanda - Ukrayna maçı saat kaçta, hangi kanalda?

EURO 2020 C Grubu'nda Hollanda, Ukrayna, Kuzey Makedonya ve Avusturya mücadele edecek. Turnuvanın en tecrübeli takımlarından Hollanda, 10. kez katılacağı şampiyonada hedefini kupa olarak belirledi. FIFA dünya sıralamasının 16. basamağında bulunan Hollanda, kupadaki tecrübesi ve yıldız futbolcularıyla grubun favorisi konumunda bulunuyor.

Hollanda - Ukrayna maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'daki Johan Cruyff Arena oynanacak ve saat 22.00'de başlayacak maçın hakemi Felix Brych. Karşılaşma TRT1, TRT 4K, trt' den canlı yayınlanacak. 


Hollanda - Ukrayna Maçı canlı izle, Hollanda - Ukrayna Maçı jestyayın izle, Hollanda - Ukrayna Maçı taraftarium24 izle, Hollanda - Ukrayna Maçı SelcukSports izle, Hollanda - Ukrayna Maçı Trgool izle, Hollanda - Ukrayna Maçı Justin tv izle, Hollanda - Ukrayna Maçı JTV izle, Hollanda - Ukrayna TRT 1 izle

Hiç yorum yok