Kolay Diş Beyazlatma Yöntemi

Diş sararmasına evde çözüm olacak doğal diş beyazlatma yöntemleri pratik kullanımı ile de kısa zamanda etkisini gösteriyor. Diş sararmasının tedavisi için, kolay diş beyazlatma yollarına başvurun ve bu yöntemleri düzenli uygulayın.

Yazımızda sizlere diş beyazlatma yöntemi evde, diş beyazlatmak, evde dişler nasıl beyazlatılır, evde kolay diş beyazlatma, kolay diş beyazlatmanın yolları konularında bilgi sunulmaktadır.
Dişlerinizin yeterince parlak ve beyaz olmaması gülümsemenizi engelliyor ve konuşurken sürekli dişlerinizin görünmesinden sakınıyorsanız, evde kolay diş beyazlatma yöntemlerini deneyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.
Evde kolay bir şekilde uygulayacağınız diş beyazlatma yöntemleri sararan dişlerinizin daha beyaz görünmesini sağlıyor. Daha rahat gülüşler için dişleri beyazlatmanın kolay yollarına göz atalım.
* Karbonat: Günümüzün en etkili ve en çok bilinen doğal diş beyazlatma yöntemidir. Karbonat ile diş beyazlatmayı mutlaka deneyin.
* Sofra Tuzu: Karbonattan sonra en iyi diş beyazlatıcıdır.
* Gliserin: 1 tatlı kaşığı karbonatı, bir tutam tuzla karıştırarak içine birkaç damla sirke ekleyin. Diş fırçanızın üzerine sürerek, dişlerinizi fırçalayın.
* Çilek ve karbonat: Çilek ve karbonat karışımını da dişlere sürerek beyazlamasını sağlayabilirsiniz. Ancak aşırı kullanımı diş minesine zarar verebilir.
* Tuzlu suyun içine birkaç tane zeytin adın, bekletin ve gargara yapın. Bu da diş etlerinin güçlenmesine etkili olacaktır.

Hiç yorum yok