Diş Eti İltihabı İçin Bitkisel Tedavi | Kekik Kürü

Diş eti iltihaplanması için kekik, diş eti iltihaplanmasına bitkisel çözüm ve diş eti iltihaplanmasına kekik suyu nasıl kullanılır sizler için araştırdık.Yazımız içeriğinde diş eti iltihaplanması, diş eti iltihaplanması için kekik, diş eti iltihaplanmasına bitkisel çözüm, diş eti iltihaplanmasına kekik suyu nasıl kullanılır, kekik kürü konularında bilgiler bulabilirsiniz.

Diş eti çekilmesi ya da diş eti iltihaplanması için etkili bir kür olan kekik kürü, kısa süre için sorunun ortadan kalkmasını ve diş sağlığının geri kazanılmasını sağlıyor. Antibakteriyel bir etkisi olan kekik kürü diğer diş hastalıklarında da olumlu sonuçlar almaya muavenet etmektedir. Diş eti iltihabı için kekik kürü ile mükemmel sonuçlar elde etmek için gerekli malzemeler ve kürün uygulanışı şöyle:

Malzemeler:

  • 1 tatlı kaşığı tepeleme kekik
  • 1 bardak su
Hazırlanışı ve kullanışı:
Bir bardak suyun içine kekiği ekleyin ve ocakta kaynamaya bırakın. 5 dakika kaynadıktan sonra ocağın altını kapatın ve ılımaya bırakın. Her gün kekik kürü ile dişlerinizi fırçalayın. Diş eti iltihaplanmasının bitkisel tedavisi için kekik kürü bir ay boyunca düzenli şekilde uygulanmalıdır.

Hiç yorum yok