Çarpık Diş Tedavisi

Çarpık diş nasıl tedavi edilir çarpık dişlerin tedavisi çarpık diş tedavi yöntemleri çarpık dişlere şeffaf tel tedavisi şeffaf diş teli ile tedavi konusunu sizler için araştırdık.Haberimiz içeriğinde çarpık diş nasıl tedavi edilir, çarpık diş tedavi yöntemleri, çarpık dişlere şeffaf tel tedavisi, çarpık dişlerin tedavisi, şeffaf diş teli ile tedavi konularına değinilmektedir.

Genellikle çarpık diş tedavisinde 1 ya da 1,5 yıl bazen 2 yıla kadar varan süre boyunca kullanılan diş telleri kullanılmaktadır. Ancak diş tellerinin kötü görünümü özellikle de bayanların diş tellerine karşı sıcak bakmamalarına sebep olmaktadır. 

Rahat bir gülümseme olanağı olmayan diş tellerinin yerine çarpık diş tedavisinde yeni geliştirilen bir takım yöntemler uygulanmaktadır. Estetik kaygısı gütmeden çarpık diş tedavisi için başvurulan yöntemler rahatça gülümseme olanağı sunmaktadır. Telsiz çarpık diş tedavisinde İnvasilign yöntemi kullanılmaktadır.

Tedavide kullanılan aparatlar ve telsiz uygulanan İnvasilign yöntemi işle çarpık diş tarihe karışıyor. Klasik tellerden farklı olan şeffaf diş telleri ile de çarpık diş tedavisi yapılmaktadır. Dışarıda fark edilmesi oldukça zor olan şeffaf diş telleri birçok kişi tarafından kullanıma uygun görülmekte ve tercih edilmektedir.

Hiç yorum yok